Suwnice, żurawie, wciągniki
ŻURAWIE (HIAB, Fassi, hds, atlas, HMF, palfinger, PM i inne) Dźwigniki samochodwe
dźwigniki zębatkowe
dźwigniki śrubowe
dźwigniki tłokowe
dźwigniki dźwigniowe
dźwigniki stałe
dzwigniki przenośne
dzwigniki przewoźne
dzwigniki przechylające
dźwigniki pozostałe
WYCIĄGI TOWAROWE
PODESTY RUCHOME
Platformy załadowcze
UKŁADNICE
Platformy nożycowe towarowe
Dźwigi budowlane
Dźwigi Towarowe Platformowe
Dźwigi towarowe małe
Dźwigi WIELKOGABARYTOWE
Schody i chodniki ruchome
windy osobowe i towarowe
PRZENOŚNIKI OKRĘŻNE KABINOWE
Inne urządzenia dźwigowe
Podnośniki koszowe
SYSTEMY HAKOWE
Serwis urządzeń dźwigowych
Modernizacje i remonty
Wykonane konserwacje
Referencje
Grupa ZID to zespół tworzący specjalistyczną firmę dźwigową, istniejącą na Polskim rynku od lat dziewięćdziesiątych. Obecnie firma oferuje projekty, dostawy i montaż wszelkich typów dźwignic wraz z odbiorem UDT i wszelkimi pracami towarzyszącymi. Równolegle prowadzone są usługi konserwacyjne, modernizacyjne i remontowe na dźwignicach własnych oraz produkowanych przez inne firmy. Firma posiada wszelkie wymagane uprawnienia UDT i jest w trakcie wdrażania Certyfikatu ISO. Główna siedziba mieści się w Warszawie przy ulicy Srebrnej 6, a serwis dostępny jest na terenie całego kraju. Telefon alarmowy czynny jest przez całą dobę a brygady dojeżdżają w ciągu 0,5 godziny od zgłoszenia awarii.


Głęboko wierząc, że jakość świadczonych usług jest najlepszą reklamą firmy, kładziemy duży nacisk na kwalifikacje i kulturę osobistą pracowników. Zatrudniamy jedynie specjalistów, z których przez szereg testów i rozmów kwalifikacyjnych przechodzi średnio jeden na stu chętnych.

Poprzez zastosowanie nowoczesnych systemów zarządzania i ergonomicznej struktury organizacyjnej, zdołaliśmy zrealizować motto firmy: "Wysoka jakość po najniższej cenie". Dzięki staraniom całej załogi udało nam się osiągnąć niewątpliwy sukces, jakim jest zadowolenie wszystkich naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że jakością i ceną będziemy w stanie sprostać również Państwa oczekiwaniom.


Serdecznie zapraszamy do współpracy,


News

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy pragniemy przypomnieć że informacje zawarte w naszym serwisie są systematycznie aktualizowane. Zachęcamy Państwa do kontaktu poprzez formularze zgłoszeniowe bądź bezpośrednio na numer infolinii.


»Archiwum


Witamy!

 Szanowni Państwo!

Jesteśmy firmą, posiadającą doświadczenie poparte wieloletnią praktyką, profesjonalną, regularnie szkoloną kadrą wykonawczą i inżynierską. Mamy uprawnienia UDT obowiązujące od dnia wejścia do Unii Europejskiej, a nasze produkty posiadają europejskie certyfikaty. Dysponujemy specjalistycznym oprzyrządowaniem do konserwacji oraz wszelkich napraw i remontów dźwignic firm DEMAG, ABUS, GIS, itp. oraz wszystkich polskich. 


»więcej

Praca

Obecnie poszukujemy:

Konserwator dźwigów kategorii pierwszej, drugiej i trzeciej w całym kraju na pełny etat lub dorywczo, chętnie z samochodem.

Konserwator dźwignic E+M Na terenie całego kraju na pełny etat i dorywczo, chętnie z samochodem.»więcej


O nas

Szanowni Państwo!

Niniejszą stronę kierujemy do użytkowników naszych urządzeń oraz do specjalistycznych firm dźwigowych, zajmujących się montażem, remontami i konserwacjami wszelkiego typu dźwigów.Serwis online

Tutaj można sprawdzić stan Państwa urządzeń, postęp prac oraz zaplanowane czynności na tym urządzeniu


Login
Hasło

Przykładowe Instalacje